У дитячому розважальному центрі «Бешкетвілль» ми спромоглися створити максимально привабливий для дітей самого різного віку ігровий простір. Тут все влаштовано так, щоб дитина могла провести в іграх і русі цілісінький день. Адже гратися і грати – головні заняття для Вашого малюка. За допомогою активних ігор він осягає світ, розвивається і росте. Ну а в центрі «Бешкетвілль», в компанії однолітків, значно веселіше!

Окрім того, спілкування з однолітками в сприятливому середовищі, відповідно, сприяє закладенню важливих соціально-комунікативних навиків, необхідних для комфортного співіснування з соціумом потім, в дорослому житті.

Дизайн дитячого містечка виконаний в яскравих, життєрадісних кольорах з використанням сюжетів з найпопулярніших дитячих мультиків з улюбленими персонажами. Від ігор, забав та розваг просто розбігаються очі!

А на іменинників в «Бешкетвілль» чекає спеціальна святкова програма з сюрпризами та подарунками. Це справжнє свято і гарантія гарного настрою!

pro-center-2-small

ЛАБІРИНТИ, БАТУТИ, ТАРЗАНКИ, ГІРКИ

та ще багато-багато цікавого

Центр «Бешкетвілль» пропонує найбільший вибір дитячих розваг в місті. Під керівництвом досвідчених наставників дітлахи можуть безпечно пострибати на батутах, відчувши себе справжніми цирковими акробатами.
Такі розваги зміцнюють опорно-рухову систему і покращують координацію рухів.

У нашому містечку атракціонів завжди весело і шумно! Тут малята можуть побавитися з однолітками, полазити, поперекидатися, побігати, погратися, погаласувати – відвести душу, давши вихід надлишковій енергії.
За дітками доглядає висококваліфікований педагогічний колектив центру.

ЧЕКАЄМО НА ВАС ЩОДНЯ

з 11:00 по 20:00 (будні)

з 11:00 по 21:00 (вихідні)

Дитячий розважальний центр «Бешкетвілль»

© 2022 ❭ Дитячий розважальний центр «Бешкетвілль» ❭ Розроблено компанією «Mabolo»

Замовити дитяче свято

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?